STYLING

Styling - oblečení na focení. Ve svém šatníku máte spoustu oblečení a říkáte si, že je skvělé si z toho vybrat i na fotografování. Určitě ano. Proto svým klientům zasílám mé doporučení, tzv. přípravu na focení. Moc ráda Vám poradím, které kousky oblečení jsou vhodné. A prozradím Vám, které barvy a materiály vnášejí do fotografií tu správnou atmosféru. Na tom totiž záleží.

Rozhodla jste se pro snímky sebe samé, den focení bude jen a jen o Vás? Tvořím snímky plné ženskosti a něhy. Nechávám vyniknout Vaši krásu a jedinečnost. S oblečením kreativně pracuji a ladím, co a jak spolu krásně vypadá. Vhodným stylingem můžeme mnoho skrýt, nebo právě naopak - tak akorát odkrýt. Odkrýt detaily, které nechávají obdivovatele Vašich fotografií v údivu. Díky těmto správných kouskům oblečení vneseme do Vašich fotografií umocnění Vaší přitažlivosti.

Fotit se se svými milovanými znamená tvorbu nádherných fotografií plné lásky a blízkosti. Ženám doporučuji ukázat krásu jejích ženství. Oblečením můžeme upozadit to, co si přejete neukazovat. Podtrhuji výjimečnost každého člena rodiny. U fotografií kolekce máma & dcera nechávám vyniknout něhu, emoce a mateřství. Toto všechno tvořím s hřejivou atmosférou proto, abyste nechali své fotografie dekorovat interiér svého domova. Doma - to je něco, kde plyne čas a fotografie, které zmrazily okamžik blízkosti rodiny, umocňují jeho útulnost.

chci vědět o vlasech

chci vědět o foto make-upu