Časté otázky

Budou mé fotografie zveřejněny na internetu?

Ne, pokud mi nedáte k tomu svolení. Každá klientka/klient mi dává písemnou akceptaci, abych mohla jejich fotografie umístit na své stránky, nebo vytisknout k prezentaci mé práce. Nikdo se nedozví, že jsem Vás fotografovala, pokud nemám Váš souhlas.

Cítím, že nejsem fotogenická / fotogenický. Je možné se u Vás fotit?

Fotografuji lidi a miluji jejich autentičnost. To je nejvíc. Každý jsme originál 🙂  Zachytit  Vás přirozeně, to je moje práce.

Nemám už věk na focení (nebo nejsem dost štíhlá / štíhlý)?

S tím nemohu souhlasit. Vždyť každý věk má své kouzlo. Fotografuji mnoho lidí nad 50 let. Avšak ne každý cítí, abych dala jejich krásné fotografie na svůj profil. Slibuji však, že mou prací je najít Vaši přirozenost a nejlépe ukázat Vaši osobnost.

Mám si přinést své oblečení?

Nejdříve Vám ráda poradím, jaké oblečení je vhodné pro fotografování, abychom umocnili výsledek Vašich fotografií. Přejete-li si, je možné si zapůjčit oblečení, šperky, boty.

A co BOUDOIR focení, půjčujte i spodní prádlo?

Ne. Spodní prádlo je součást Vaší osobnosti a podtrhujete tím svůj styl a kreativitu. Je to velmi osobní a intimní. Samozřejmě boty a šperky, župánky jsou Vám k dispozici, budete-li si přát.

Jak si mám upravit vlasy? A co make-up?

Zajišťuji dle přání klientky úpravu vlasů a make-up.

Mám akné a celulitidu. Co s tím? Retušujete to?

Lehce upravuji snímky. Odstraňuji nedokonalosti na pleti. Stále však zanechávám Vaši tvář. Nevyhlazuji Vás, abych z 60 letého udělala 20 letého. Jsem předsvědčená, že fotografie mají mít duši a Vaši krásu.

Když se objednám na focení a posléze mi dohodnutý termín nevyhovuje. Je možné ho změnit?

Samozřejmě, že ano. Může se stát, že budete potřebovat změnit termín. V případě nutnosti změnit termín je to možné min. 7 dnů před dohodnutým termínem fotografování. V případě nedostavení se na focení, nebo zrušení focení méně než 7 dnů od objednaného termínu focení Vaše platba zůstává ve prospěch fotografky. Váš termín focení je rezervován jen pro Vás.

Mohu si přivést kamarádku na focení, nebo někoho z rodiny?

Nejraději fotografuji tzv. „one to one“. Osoba, kterou fotografuji se cítí taky nejlépe, když nemá diváky 🙂  Samozřejmě, když fotografuji děti, rodiče jsou s námi. Ale portrétování a focení žen je vhodné i pro Vás samotné, když jste tam jen Vy a já.

Menu